Sauna İmalatı

Sauna imalatı konusunda uzman olan firmamız Türkiye'nin tamamına Arlino markası ile hizmet vermektedir. Firmamız alana özel sauna yapımı konusunda 1993 yılından bugüne kadar, binlerce başarılı uygulama yapmış ve müşteri memnuniyetini her zaman ön planda tutmuştur. Uygun fiyat ve kaliteli işçilik anlayışıyla bir sauna imalatı yaptırmak için doğru adrestesiniz. 

Başarımızın en büyük kanıtı olan referanslarımızı inceleyebilir ve sauna üretimi hakkında merak ettiklerinizi sormak için firmamızı arayarak bilgi sahibi olabilirsiniz. Sauna imalatı profesyonel olarak ele alındığında ev tipi ve ticari sauna yapımı olarak iki ayrı kategoride incelenebilir.

EV TİPİ SAUNALAR

Ülkemizde yeni yapılan konutlarda sauna için özel olarak yer bırakılmaya başlanmıştır. Fakat bu durumun yaygınlaşması uzun bir süreye yayılacağı için, mevcut dairelerde banyonun bir kısmını veya kapalı olan balkonun bir kısmını sauna için ayırmak müşterilerimizin sıklıkla tercih ettiği bir seçenektir. Ayrıca evinizde kullanmadığınız 2. bir tuvaletiniz veya aynı ebatlarda kullanılmayan küçük bir oda ya da alan varsa hem kullanışlı hem de ekonomik bir sauna odası için oldukça iyi bir yer seçimi olacaktır.

TİCARİ SAUNALAR

İşletmeler için çözümler sunan Arlio spor salonları, oteller, güzellik merkezleri, hamam ve sosyal tesisler için de sauna imalatı hizmeti vermektedir. Bu tarz büyük ve ticari işletmelerde sunduğumuz uygun fiyat ve kalite politikamız, hem üretici hem de uygulayıcı olmamız sebebiyle tercih sebebi olmamızı sağlıyor.

SATIŞ SONRASI HİZMET VE GARANTİ

  • Arlino sauna üretimi için özel olarak seçilmiş ahşapları ve ekipmanları kullanır. 
  • Tarafımızca yapılan sauna imalatı ve yapımı 2 yıl garantili olarak yapılır.
  • Arlino ev tipi kullanıcılar için kişiye özel çözümler sunar.
  • Uyguladığımız saunalarda kullanılan sauna ısıtıcıları ve aksesuarları tarafımızca ithal edilir veya özel alarak üretilir.
  • Arlino hem sauna üreticisi hem de uygulayıcısıdır. Uygun fiyat ve kaliteli üretim politikamız bu sayede hayat bulur.

Sayfamızda firmamız tarafından yapılan sauna görsellerini inceleyebilir ve sauna imalatı konusunda firmamızdan fiyat alabilirsiniz.